Misyonumuz

GÜNKON İnşaat bugüne kadar yaptığı çalışmalarda her zaman kaliteli inşaat üretmeyi, işi zamanında teslim etmeyi, uygun fiyatı hedeflemiş; mühendislik bilgisini öne çıkararak hizmet vermiştir. Müşterisine, malzeme temincilerine, çalışanlarına, taşeronlarına ve iş ilişkisi içersinde olduğu her kişi ve kuruma karşı açık, net ve güvenilir olmuştur ve öyle olmaya da devam edecektir.

GÜNKON İnşaat olarak değerli müşterilerimize bundan sonra da aynı hizmeti vereceğiz. Branşımızda önceki yıllarda olduğu gibi vergi verenler listesinde en üst sıralarda olmayı hedefleyeceğiz. Kazancımızın bir kısmını öğrencilere burs, okul, yaşlılar evi gibi sosyal hizmetlere yönlendirerek topluma olan borcumuzu azaltacağız.

Şirketimizin ana faaliyet alanını genişleterek ülkemize döviz kazandıran ve vatandaşımıza istihdam yaratan bir şirket olacağız. İstihdam politikamız sürekli gündemde olacak biçimde, kazancımızı inşaat işlerine ve uygun bulup gireceğimiz sanayii dallarına aktararak yolumuza devam edeceğiz.

Şirketimiz, yetenekli profesyonel kişiler ve ikinci kuşak aile fertleriyle daha da kurumsallaşarak yoluna devam edecek; uluslararası kalite belgelerine ulaşacak, ekipman parkını, banka kredi olanaklarını ve özkaynaklarını artırarak daha da büyük projelere imza atacaktır.

2024 © Copyright Günkon İnşaat. All Rights Reserved. - İnşaat İzmir, İnşaat Taahhüt, Konut İnşaatı, Rafineri, Fabrika, Construction.