Kardelen Konutları

Kardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen KonutlarıKardelen Konutları
  • Konut
  • Çiğli
  • Nisan 2019
  • 2500 m2

GÜNKON İnşaat’ın yeni projesi Çiğli Esentepe’de tamamlandı. İzmir’in yükselen yerleşim merkezlerinden biri olan bu bölgede, konfor ve lüksü en uygun fiyatlarla sizlere ulaştırıyoruz.

47 dairelik projede, 2+1 ve 3+1 daire seçeneklerinin yanı sıra güzel bir peyzaj, kameriyeler, spor salonu/toplantı odaları da sizleri bekliyor.

Önü kapanmayacak bir deniz manzarasına sahip olan projede, tüm daire sahiplerine birer araçlık otopark imkanı da sunuluyor. Kaya zeminde yükselen proje depreme karşı dayanıklı projelendirilmesinin yanı sıra, tümüyle mühendislikle çözülmüş detayları barındırıyor. İç tasarımında açık ferah renklerin kullanıldığı, her mekanın kullanışlı biçimde tasarlandığı Kardelen Konutları, firmamızın güvencesini taşıyor.

Detaylı bilgi için lütfen arayınız: 0535 021 03 91

Proje tamamlanmıştır. Satışta daire bulunmamaktadır.

 

2023 © Copyright Günkon İnşaat. All Rights Reserved. - İnşaat İzmir, İnşaat Taahhüt, Konut İnşaatı, Rafineri, Fabrika, Construction.